۱۳۹۶ سه شنبه ۲۹ اسفند
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
هفته سلامت 90
تاریخ به روزرسانی: 1392/04/15

ليست كلي فعاليتهاي هفته سلامت سال 1390

- به مناسبت هفته سلامت در مورخه 18 فروردين زنگ سلامت با حضور سرپرست شبكه بهداشت و درمان درميان و جمعي از مسئولين شهرستان در محل مدرسه عفاف شهر اسديه نواخته شد . سخنراني ، سرود ، قرائت پيام هاي بهداشتي ، اهداي جوايز به دانش آموزان و بازديد از نمايشگاه مدرسه با موضوع سلامت از جمله برنامه هاي اين مدرسه بود .

- به مناسبت هفته سلامت شبكه بهداشت و درمان درميان با هماهنگي تربيت بدني شهرستان و ستاد اقامه نماز جمعه روستاي گسك همايش پياده روي خانوادگي را در روستاي گسك برگزار نمود .در پايان اين همايش كه با استقبال خوبي همراه بود به شركت كنندگان به قيد قرعه جوايزي اهدا شد.

-  به مناسبت هفته سلامت با همكاري شبكه بهداشت ودرمان ، شبكه دامپزشكي و بهزيستي با حضور سرپرست شبكه بهداشت و درمان درميان و جمعي از مسئولين شهرستان در محل مركز بهداشتي درماني اسديه افتتاح شد . اين نمايشگاه جهت بازديد علاقه مندان به مدت 3 روز داير مي باشد .

- به مناسبت هفته سلامت در مورخه 22 فروردين با حضور سرپرست شبكه بهداشت و درمان درميان ، رئيس كميته امداد امام خميني (ره) و اداره بهزيستي شهرستان و جمعي از همكاران از تعدادي از بيماران شهر طبس عيادت ودلجويي بعمل آمد . در اين مراسم معنوي از طرف كميته امداد بين بيماران سبد غذايي توزيع گرديد . 

- به مناسبت هفته سلامت در مورخه 23 فروردين بازديدي از مدرسه استثنايي نوغاب توسط سرپرست شبكه بهداشت  و اداره بهزيستي و جمعي ازمسئولين شهرستان انجام شد . در اين جلسه پس از انجام برنامه هايي متنوع توسط دانش اموزان هدايايي به رسم يادبود به آنان اهدا شد . 

- در  22 فروردين گردهمايي به مناسبت هقته سلامت و روز پرستار با حضور سرپرست معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي بيرجند و مسئولين شهرستان در محل شبكه بهداشت ودرمان درميان برگزار شد . در اين جلسه از پرسنل بهداشتي ، پرستاران وماماي برگزيده و مسئولين اداراتي كه در زمينه سلامت با شبكه همكاري نموده اند تقدير وتشكر به عمل آمد . 

- به مناسبت هفته سلامت سردخانه نگهداري واكسن با حضور سرپرست معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي بيرجند در محل ساختمان شبكه بهداشت و درمان درميان افتتاح شد . اين سردخانه كه با هزينه 150000000 ريال از محل اعتبارات شبكه به بهره برداري رسيده است قادر به نگهداري واكسن در دماي 8-2 درجه سانتي گراد مي باشد . با راه اندازي اين سردخانه مشكل دپو و نگهداري واكسن در سطح شهرستان مرتفع گرديده است .
 - طراحي پوستر هفته سلامت شبكه درميان
تعداد بازدید: 865
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- شهرستان درميان - خيابان وحدت - جنب فرمانداري -شبكه بهداشت ودرمان
تلفن: 32124790-056     دورنگار: 32123848-056   كدپستي     E-mail: shabakeh-darmian[@]bums.ac.ir
 
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal